Як привітати дитину з Новим роком

Самий, напевно, важливий момент в цьому зимовому святі для малюка - це подарунки від Діда Мороза. Реальні способи, які ми пропонуємо, не вимагають великих приготувань. Перед Новим роком всім дорослим напевно і так вистачає турбот! /Files/images/aanimashki/i2482.gif

Спосіб № 1

Подарунок дарується в новорічну ніч або передноворічний вечір. Хто-небудь відволікає дитину, а в цей час один з батьків (або інший дорослий) кладе поряд з вхідними дверима заздалегідь приготовлений подарунок і присипає його снігом (сніг можна узяти з вулиці, балкона, з підвіконня із-за вікна, з морозильної камери холодильника), він дзвонить в двері, а потім в загальному сум'ятті приєднується до решти гостей. Малюкові пояснюють, що приходив Дід Мороз, але у нього багато справ, і він встиг тільки подзвонити в двері і відразу пішов розносити подарунки іншим дітям.

Спосіб № 2

Подарунок цим способом можна подарувати як в новорічну ніч, так і вранці 1 січня. Коли дитини немає біля ялинки , покладіть під неї подарунок, а поряд, на видному місці, залиште великий гудзик (краще незвичайної форми), з дірочок якої стирчатимуть декілька червоних ниток. Дитина може здогадатися, що приходив Дід Мороз, приніс подарунок і випадково упустив гудзик від своєї шуби.

Спосіб № 3

Цей спосіб декілька схожий на попередній, але має істотні відмінності. Новорічною ніччю, коли дитина вже спить після святкування, а ви ще не встигли втомитися від зустрічі Нового року, покладіть подарунок під ялинку або в якесь інше заздалегідь вибране місце у вашій квартирі. На двірях, на порозі, на стіні і меблях залиште декілька червоних, шерстяних ниток, а поряд з подарунком - шматок морквини. Морквина повинна виглядати так, ніби її хтось не догриз. Вранці малюк відправиться дивитися подарунки і відмітить поряд морквину іфнитки. Йому відразу стане ясно, що Дідусеві Морозу розносити подарунки допомагають його лісові друзі. Йдучи, зайчик упустив свої улюблені ласощі, а Дідусь зачепився порожнистою своєї чарівної шуби за одвірок, ось там і залишилися нитки.

Спосіб № 4

Якщо ваша дитина вірить, що Дід Мороз приїжджає на санях або оленячій упряжці, то вам підійде наступний спосіб. Коли малюка відволікають близькі або друзі, ви підвішуєте (у сумці, на мотузку) подарунок на відчинену кватирку, вікно або кладете на балкон. Дитина, що побачила подарунок в такому місці, вирішить, що Дід Мороз, пролітаючи на санях мимо вашого будинку, розвішував на вікна і залишав на балконах всім дітям подарунки. А оскільки справ у Дідуся в новорічну ніч багато, то зайти в гості не зміг.

Спосіб № 5

Якщо ви і ваша дитина зустрічаєте Новий рік не будинку, без ялинки, на курорті біля теплого моря, де сніг і хвойні вітки знайти проблематично, то подарунок на деякий час можна просто прибрати в холодильник і вийняти перед самим врученням. Покладете холодний подарунок кудись в затишне місце і покличте свого малюка. Дитині буде дуже приємно думати, що навіть, не дивлячись на віддаленість від будинку, його знайшов Дід Мороз, привіз подарунок з півночі, дістав зі свого морозного, холодного, новорічного мішка і залишив малюкові. Автор: Наталія Никіфоренко