/Files/images/dengia-106.gifОплата за харчування дітей в ДНЗ

Оплату за харчування дитини в ДНЗ здійснювати тільки в пунктах прийому платежів „Запоріжзв’язоксервіс” .
Оплата за харчування дитини в ДНЗ нараховується в залежності від кількості робочих днів місяця за повний місяць. У разі відсутності дитини протягом місяця перерахунок оплати за харчування здійснюється у наступному місяці.
Оплата за харчування дитини в ДНЗ здійснюється за поточний місяць.
У пунктах прийому платежів „Запоріжзв’язоксервіс” необхідно називати особистий рахунок дитини. Сплачувати ту суму, яку Вам називає касир.
Згідно наказу департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради оплату здійснювати до 10 числа поточного місяця. У разі несплати дитина не буде прийматися до ДНЗ.
15.01.2015 Запорізькою міською радою була затверджена програма "Освіта", згідно з якою показники вартості харчування дітей у дошкільних навчальних закладах з 16.01.2015 будуть наступними:
групи для дітей раннього віку - 10 грн. 50 коп.
групи для дітей дошкільного віку - 15 грн. 68 коп.
Встановлено, що батьки або особи, які їх замінюють, вносять плату з 16.01.2015 у розмірі 60% від вартості харчування дитини в день:
за харчування дитини, яка відвідує ясла – 6 грн. 30 коп., дитячий садок – 9 грн. 41 коп.
Підстава: п.29 Закону України "Про внесення змін та визнання таким, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України".